תקנון האתר והצהרת נגישות

. תקנון האתר והצהרת נגישות
הצהרת נגישות
בסקנד אנו רואים חשיבות עליונה במתן שירות נגיש, מכבד ושוויוני לכלל לקוחותינו.
לצורך כך ביצענו, וממשיכים לבצע, התאמות בחנות הדגל ובאתר האינטרנט - שמטרתן להנגיש את חוויית הקניה ללקוחות בעלי מוגבלויות.
 באתר תמצאו לחצן תוסף נגישות המכיל פונקציות לניווט מקלדת
במידה ונתקלתם בבעיית נגישות שלדעתכם לא טופלה כהלכה, נודה לכם אם תוכלו להפנות את תשומת ליבנו אליה באחת מדרכי ההתקשרות המופיעות באתר.
 חנות הדגל
חנות הדגל שלנו ממוקמת ברחוב דיזנגוף 159 בתל אביב, הכניסה היא מהרחוב ונגישה לכניסה, המעברים פנויים וניתן מתן שירות ללא המתנה בתור.
 בכל שאלה נשמח לעזור תמיד בטלפון - 03.5344610 
הגדרות
בתקנון זה למונחים הבאים המשמעות שלהלן:
האתר - אתר האינטרנט www.second.co.il

  הנהלת האתר – סקנד 22 טי אל וי בע״מ ח.פ. 515298024
הפריטים – הפריטים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.
זמן אספקת הסחורה: דואר רשום למשלוח הסחורה: עד 14ימי עסקים מעת משלוח ההזמנה, בכפוף לזמני האספקה של דואר ישראל.
דואר שליחים: עד 3 ימי עסקים מעת משלוח ההזמנה, בכפוף לזמני האספקה של שירות השליחים.
יום אספקת הסחורה – היום בו נמסרה הסחורה ביעד המבוקש.
כתובת למשלוח דואר -הכתובת אותה ציינה  המזמינה בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.
מועד אספקה מבוקש - המועד אותו מיינה המזמינה כמועד המועדף עליה לאספקת המשלוח.
יום ביצוע ההזמנה - היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי של המזמין.
ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וחול המועד.
 
1. כללי
האתר משמש כחנות וירטואלית לממכר בגדים ומוצרי אופנה והוא בבעלות ״סקנד״ ומנוהל על ידה.
לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של האתר בדוא"ל hello@second.co.il
בכל מקום בתקנון זה בו נעשה שימוש בלשון נקבה, הכוונה גם לזכר.
תקנון זה הנו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד מסדיר את היחסים בין הנהלת האתר לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה, היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או ״סקנד״ ו/או הנהלת האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים.
מחירי המוצרים כוללים מע"מ על פי חוק.
המחירים אינם כוללים דמי משלוח.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך במתן הודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני השלמת תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.
תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
הנהלת האתר עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות וכי הנהלת האתר לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
הנהלת האתר אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הפריטים שתמונותיהם מופיעות באתר.
הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך במתן כל הודעה מוקדמת.
תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
רישומי המחשב של הנהלת האתר בלבד בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
 
2. הרשמה לאתר וביצוע הזמנות דרך האתר
לצורך ביצוע הזמנה על הגולשת להירשם לאתר באמצעות טופס ההרשמה. הרישום הוא חד פעמי לאחריו תוכל הלקוחה לבצע הזמנות נוספות ללא צורך ברישום מחדש.
במקרה של אובדן סיסמא, תישלח ללקוחה סיסמא חדשה שתאפשר לה לגלוש באתר.
ניתן לבצע הזמנות גם ללא הרשמה לאתר כאורחת. במקרה זה לא יישמרו פרטי הלקוחה ולא תהיה יכולת מעקב על היסטוריית הזמנות.
הנהלת האתר לא תעשה כל שימוש בפרטי הלקוחה, ופרטיה לא יועברו לגורם שלישי אלא אם מתחייב בחוק.
 
רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק. במקרה של מסירת פרטים שגויים במועד ביצוע ההזמנה, לא תוכל הנהלת האתר להבטיח כי המוצרים יגיעו ליעדם. היה והמוצרים יחזרו למשרדי הנהלת האתר בשל מסירת פרטים שגויים, תחויב הלקוחה בתשלום דמי טיפול ומשלוח.
הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפויה להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 
עם ביצוע ההזמנה על ידי הלקוחה, תבצע הנהלת האתר בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי ו/או פייפאל, תימסר הודעה מתאימה ללקוחה על אישור העסקה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה וכן רישום העסקה במחשבי הנהלת האתר בלבד יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות הפעולות.
במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי ו/או פייפאל, תקבל הלקוחה הודעה מתאימה על כך והיא תתבקש למסור אמצעי תשלום אחר.
אישור פעולת הרכישה מותנה בהמצאות המוצר הנרכש במלאי במועד האספקה המבוקש ובמועד ההזמנה. במקרה ולא צויין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא הנהלת האתר מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל נזק, ישיר או עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. כל האמור בסעיף זה כפוף לכך כי הנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה (אם שילמה) ו/או תבטל החיוב (אם בוצע) בגין פעולת הרכישה. מובהר כי יתכנו מצבים בהם על אף שהפריט מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל הוא חסר ולא ניתן לספקו. במקרים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך, כל זאת בכפוף להשבת הסכום ששולם על ידי הלקוחה.
 
במקרים בהם כרטיס האשראי של הלקוחה אינו בתוקף או שנמצאו בו פרטים חסרים, או שחברת  האשראי אינה מכבדת את העסקה, או שחברת פייפאל (או כל שירות ארנק אלקטרוני זמין אחר) אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי האתר, תיצור הנהלת האתר קשר עם הלקוחה לשם השלמת העסקה או ביטולה.
כל לקוחה תהא רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש חדש על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה. היעד האחרון שיעודכן על ידי הלקוחה הוא זה שישמר במאגר האתר כיעד המבוקש של הלקוחה.
 
תשלום באמצעות פייפאל - לקוחה שתבחר להעביר תשלום עבור רכישתה באמצעות חשבון פייפאל, תתבקש להזין את פרטי חשבונה הקיים באתר פייפאל, או תוכל לבחור לפתוח חשבון פייפאל. הנהלת האתר תוכל לגבות את התשלום עבור הרכישה רק לאחר קבלת אישור מפייפאל. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל, ולא של האתר.
הנהלת האתר תהיה רשאית שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי .
 
3. פרסומות באתר
  לאחר שנמסרו הפרטים, המסמכים המחייבים אושרו וניתנה הסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים מעת לעת, באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982.
  בהתאם לחוק הספאם, תוכל הלקוחה לבחור שלא לקבל הודעות פרסומיות מהאתר וזאת ע"י יצירת קשר טלפוני עם משרדי האתר ו/או ע"י שליחת פקס ו/או הודעת דוא"ל.
  אין החברה אחראית לתכנים המפורסמים באתרים אחרים בהם קיימים קישורים לאתר second.co.il. הנהלת האתר אינה מתחייבת כי קישורים אלו יובילו את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.
   
  4. ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים
   האמור בפרק זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: החוק)
   בידי המזמינה בלבד לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:
   ביטול עסקה בטרם נשלחה ההזמנה ללקוחה יתבצע ללא חיוב. יושבו ללקוחה הכספים ששילמה , אם שילמה, בגין העסקה כולל דמי משלוח בדואר רשום. זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק בניכוי עמלת ביטול.
   במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני האתר, יינתן זיכוי בניכוי עמלת ביטול כחוק.
   הזיכוי יינתן בתנאי והפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק עם התווית מחוברת אליו כפי שיצא את משרדי האתר. במידה והמוצר שהוחזר התקבל שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי לרכישה באתר). כן יובהר, כי הנהלת האתר תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הפריט המוחזר. יובהר כי ניתן להחזיר את הפריט - כאשר לא נעשה בו כל שימוש, כשהוא באריזתו המקורית, והתוויות מחוברת לפריט, באותם האמצעים בהם הייתה מחוברת כאשר יצא הבגד את משרדי האתר.
    
   זיכוי כספי יינתן במידה והלקוחה תשלח את הפריטים בגינם היא מבקשת זיכוי בתוך5 ימי עסקים (ימי עסקים – ימים א-ה, לא כולל ימי שישי, שבת, חג וערבי חג) מהיום בו התקבלה ההזמנה בכתובת אותה מסרה הלקוחה במועד ההזמנה, זאת במידה וכל האמור בסעיף 4 יתקיים במלואו.
   במידה ולא שלחה הלקוחה את הפריטים בגינם היא מבקשת זיכוי בתוך פרק זמן של 5 ימי עסקים ממועד קבלת ההזמנה, יינתן זיכוי למימוש באתר או בבוטיק סקנד 22 -  דיזנגוף 159תל אביב בלבד, זאת במידה והלקוחה תשלח את הפריטים בגינם היא מבקשת זיכוי בתוך 14 ימים מהיום בו התקבלה ההזמנה בכתובת אותה מסרה הלקוחה, ובמידה וכל האמור בסעיף 4 יתקיים במלואו.
   זיכוי כספי יועבר לאמצעי התשלום  באמצעותו  בוצעה ההזמנה בלבד, בכפוף ללוחות הזמנים של חברת האשראי ו/או פייפאל. הזיכוי יבוצע באותם התנאים בהם התבצעה העסקה. קרי, עסקה שבוצעה בתשלומים - תזוכה בתשלומים, עסקה שבוצעה בתשלום אחד, תזוכה בתשלום אחד. לא ניתן לזכות כרטיס אשראי אחר או אמצעי תשלום שונה מזה שמסרה הלקוחה בעת ביצוע ההזמנה.
   עבור הזמנה שנרכשה בסייל יינתן זיכוי למימוש באתר או בבוטיק סקנד דיזגוף 159 תל אביב בלבד.
    
   במקרה של תשלום שבוצע באמצעות פייפאל - יועבר הזיכוי לחשבון הפייפאל ממנו בוצע התשלום בלבד.
    
   לא ניתן לבצע זיכוי כספי בכרטיסי חיוב מיידי (כרטיסי דיירקט) עסקאות שבוצעו באמצעות כרטיסי דירקט יזוכו בזיכוי למימוש באתר בלבד (קרדיט).
   במידה ולא הודיעה הלקוחה להנהלת האתר על פגם כלשהו במוצר בתוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הסכמה כי לא נפל כל פגם וכי ללקוחה ו/או המזמינה לא תהיה כל טענה כנגד האתר וֿ/או הנהלת האתר לעניין קיומו של פגם כלשהו בפריט.
    
   מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
    
   אופן החזרת המוצרים - הלקוחה תשלח את המוצר חזרה ללא עלות משלוח לסניף הדואר דיזנגוף סנטר תל-אביב כמפורט בדף המצורף לכל חבילת משלוח (שירות דואר גוביינא). לחילופין, תוכל הלקוחה לבקש מהנהלת האתר ו/או הספק (כנ"ל) שישלחו שליח לביתה לאיסוף המוצר והחזרתו על חשבונה.
    
   ניתן להחזיר פריטים גם לבוטיק סקנד – דיזנגוף 159 תל אביב, בימים א-ה – 11:00-19:00 זיכוי כספי לא יינתן במקום אלא רק דרך האתר ולאמצעי התשלום אותו סיפקה הלקוחה במועד ההזמנה. זיכוי למימוש נוסף (קרדיט) באתר תקף רק לאתר.
    
   שמי לב, בגדי ים והלבשה תחתונה אינם ניתנים להחלפה או החזרה בהתאם להנחיית משרד הבריאות.
    
   5. אספקה ומשלוחים
    אספקת המוצרים שנרכשו תבוצע באמצעות דואר רשום או באמצעות חברת שליחויות בכפוף לאמצעי המשלוח שנבחר על ידי הלקוחה במועד ההזמנה. במסגרת זמן האספקה שצוין בעת ההזמנה, ובכפוף לזמני השירות של דואר ישראל ו\או חברת המשלוחים.
    דמי המשלוח יצוינו בתום תהליך ההזמנה תחת רשימת המוצרים שנבחרו, וייגבו בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
    הנהלת האתר מתחייבת לארוז ולהוציא את ההזמנות לחברת המשלוחים או לדואר ישראל בתוך שני ימי עסקים מאישור ההזמנה על ידי האתר.
    ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים המספקת לרוב חלקי הארץ בתוך 3 ימי עסקים מהמועד בו נמסרו לחברת המשלוחים.
    במשלוחים באמצעות דואר רשום, זמן האספקה כפוף לזמני האספקה של דואר ישראל. לרוב יסופק המשלוח בתוך 14 ימי עסקים מהיום בו נמסר למשלוח.
    במידה וכתובת המשלוח נמצאת בישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תשלח אליך באמצעות דואר רשום.
    האפשרות להזמין מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. הנהלת האתר רשאית- אך לא מתחייבת - לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.
    מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.
    הנהלת האתר אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך תעשה כל שביכולתה על מנת לפתור כל בעיה.
    המוצרים שהוזמנו יסופקו לאחר השלמת תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, ובתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
    הנהלת האתר לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:
    כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.
    שביתה אצל ספקי שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה ו/או הובלת המוצרים.
    כל סיבה שאינה בשליטת הנהלת האתר.
    תעריפי המשלוחים –
    שליח עד כתובת הלקוחה בהזמנה מעל 299₪ - 25 
    משלוח בדואר רשום בהזמנות מעל 299₪ -
    18
    איסוף עצמי – חינם
    שליח עד כתובת הלקוחה בהזמנות מתחת ל – 299₪ - 30₪

    משלוח בדואר רשום בהזמנות מתחת ל – 299₪ - 20₪ 
    6. אחריות האתר
     האתר ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז הנהלת האתר שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
     נפלה טעות בתיאור הבגד, לא יחייב הדבר את האתר ו/או את הנהלת האתר.
     תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
     הנהלת האתר אינה אחראית לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או האתר לרבות ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר בפריטים.
     הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים או בשירות הדואר האלקטרוני שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה.
     בכל מקרה לא תישא הנהלת האתר באחריות כלשהי העולה על ערך הבגד/מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
     הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בדוא״ל לכתובת hello@second.co.il והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
      
     7. זכויות יוצרים
      כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכוש האתר ובעלי האתר בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב הבגדים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.
      אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר,(בין אם נרשמו ובין אם לא) תמונות וטקסטים, עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
      אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
      אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).
      השם "Second" וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכוש האתר ובעליו בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתם בכתב ומראש.
      ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
      כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, בין אם נרשמו ובין אם לא, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של הנהלת האתר ובעלי האתר בלבד.
      יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
      אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה אחרת.
      אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), סמויה או גלויה
      אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
      אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת - המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
      8. שמירה על סודיות
       הנהלת האתר אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
       החברה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה.
       הנהלת האתר לא תעשה כל שימוש בפרטי הלקוחה, ופרטיה לא יועברו לגורם שלישי (למעט חברות האשראי), אלא אם מתחייב בחוק. האתר עומד בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי, התשלום הנו תשלום מאובטח ועומד בתקן PCI-DSS. הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוח.
       במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, הנהלת האתר לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
        
       הנהלת האתר עושה כל מאמץ לספק ללקוחותיה שירות תקין, רציף ובאיכות גבוהה. עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת כי השירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או ללא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
        
       הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע"י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו"ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
       ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
       ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, דצמבר
       אין מספיק פריטים זמינים. רק [max] נותרו.
       להוסיף ל-Wishlistצפיה ב-Wishlist להסיר מה-Wishlist
       עגלת קניות

       עגלת הקניות שלך ריקה

       בחזרה לחנות

       הוסיפי הערה להזמנה עריכת הערה להזמנה
       הוסיפי קופון

       הוסיפי קופון

       הקופון יתעדכן בעת התשלום